Nocleh bez pozvánky

chat2chat1chat3

Pondělní dopolední oznámení o vloupání do lesního domku přivedlo strážníky do lokality Borských polí. Podle pozorného člověka se navíc podezřelé osoby měly stále nacházet uvnitř. A skutečně, hlídka po příjezdu nemusela nikoho složitě hledat. Jeden z mužů stál přímo ve dveřích, druhý se nacházel uvnitř objektu.

Brzy vyšlo najevo, že oba mají pro svou přítomnost v cizí útulně vlastní vysvětlení. Třicetiletý muž uvedl, že se vrátil z jiného města a neměl kde přespat. Současně se však přiznal, že se dovnitř dostal až poté, co poškodil zámek a část dřevěné konstrukce. Když už byl uvnitř, rozhodl se, že si z lesního domku udělá provizorní bydlení.

Jeho jedenačtyřicetiletý společník tvrdil, že na místo dorazil až pozdě v noci. Dveře byly podle jeho slov už otevřené, a tak se rozhodl využít objekt jako noclehárnu. Protože okolnosti případu nasvědčovaly podezření ze spáchání trestného činu, předali strážníci oba muže policistům, kteří se případem dále zabývají.

 



Chcete přispět do diskuze? Stačí se jen přihlásit.

Přihlaste se k odběru zpráv do e-mailu, ať víte o všem důležitém.